Epey Zaman Sonra

Bir varmış, bir yokmuş.. Çok uzun zamandır sahip olduğu internet sitesine, çeşitli sebeplerden ama en çok üşengeçlikten, yazmayı uzun zaman önce bırakan bi kız varmış. Halbuki anlatacak çok şeyi, söyleyecek bir yığın sözü varmış. Ah o Twitter yok muymuş o Twitter.. Bütün söylemek istediklerini oraya yazar olmuş. İlk başlarda 140 karakter olması biraz sıkıntı yaratsa da, zamanla alışmış.

 

Yazıyı tam burada kesip yavaş yavaş pişen kurbağalara bağlayacaktım ama çirkinleşmek istemedim. Blog fırtınası varmış efenim. Şuradan okuneybıl. Ben de uzun zamandır bloga yazasım gelip gelip üşenen bir birey olarak bu gaza gelişimden umutluyum. Bakalım bu sefer şeytanın bacağını kırabilecek miyim?

 

Ya şimdi bir de evlendim barklandım, bu blogda ne aşk acıları ne sıkıntılar var. Bir yandan hepsi bana ait, ne gocunacağım.. Ama işte düşünüyorum, çoluk çocuk olunca da buraya mı yazacağım diye. Sanırım evet. Her şey bütün bütün dursun burada. Sonuçta kocama nasıl aşık olduğum da burada. (Burası, burada, burayı hoffff) Ama daha çoğu insan blog nedir bilmezken blog tutmaya başlamış biri olarak camianın bu denli genişlemesinden aşırı memnunum. (Kocamla ona blog açmamı-dizayn etmemi istediği için tanıdıklıktan arkadaşlığa geçmiştik bu arada ahahahsdjk)

 

Velhasıl -sanırım- I AM BACK BABY!

 

#blogfırtınası